Ana Sayfa Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

BizdenUcuz.com kişisel bilgilerinizi sizin izniniz ve onayınız olmadan iştirakleri dışında başka kurum ve kuruluşlarla paylaşmaz.

Sosyal Medya hesaplarınızla giriş yaptığınızda ilgili sosyal medya platformunun entegrasyonu kullanıldığı için hiçbir şekilde şifre bilgileriniz barındırılmaz, iletişim doğrudan sizinle ilgili sosyal ağ arasında gerçekleşir. BizdenUcuz.com sadece bu esnada erişimine izin verdiğiniz bilgileri üyelik oluşturmak için kullanır.

BizdenUcuz.com üzerinde yayınlanan yazılar tamamen yazarların kendi görüşlerini ifade etmekte olup bilimsel bir araştırma vs ile doğrulanmışlığı bulunmamaktadır. Yazarlar ve yorumcular kendi aktivitelerinden sorumludurlar.

BizdenUcuz.com gerek gördüğü taktirde yorumları silme içeriği anlamını değiştirmeden düzeltme hakkına sahiptir. yine gerek görülmesi durumunda üyeliği sonlandırma ve bloklama hakkı BizdenUcuz.com’da dır.

BizdenUcuz.com yayınlanan yazılarda belirtilen işlemlerin kullanıcı tarafından uygulanması esnasında oluşabilecek maddi manevi kayıplar, olumsuzluk ve aksaklıklar, yaralanmalar ve/veya hasara sebebiyet veren işlemlerde sorumluluk kabul etmez.